PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - RUSKO-AZOVSKE MORE

» Návrat na prehľad tém

» NANUK   
NANUK
21.04.2009 12:51:55
RUSKO-AZOVSKE MORE

Ideme do Ruska od 07.05.2009 do 17.05.2009 jazdiť na Azovske more. Mame volne miesta. Cielom je top lokalita jedna z najlepsich v byvalom Sovietskom Zvaze. Moj telefon je +421918817357 alebo mail info@cknanuk.sk


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 8         Výpis:    
amigo551 amigo551   26.12.2011 o 09:31
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

Egos,veľa optimismu si im nenalial!


Tango Tango   15.12.2011 o 20:05
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

A fotky z tejto akcie mate niekto? :) ako googlim tak googlim ale CK Nanuk uz asi neni :-D Diky


Jakup Jakup   21.04.2009 o 12:51
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

Pozrite si:
http://www.surf-shelter.ru/foto/birdheight/foto.htm
...tu by sme mali byvat! Jakub


Jakup Jakup   19.04.2009 o 22:33
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

Ideme do Ruska! po par vymenenych mailoch s Yegorom Popretinskym (PWA jazdec RUS-11),ktory nam tuto cestu a lokality odporucil nie je co riesit :-D...osobne sa poznam s majitelom cestovnej kancelarii NANUK, a viem ze s vyjazdami na vychod maju mnoho skusenosti, takze ziadne obavy!!! Co sa tyka predpovedi...fukat moze, no i nemusi ako vsade kde sa mozete vybrat!...bude to 100% adventure windsurfing trip so vsetkym co k tomu patri...verim ze si zasurfujeme, berieme aj TurfDogy...vela toho uvidime, zazijeme...a ti ktori sa nepridaju sa o tom snad aj docitaju v casopise Windsurfer.


NANUK NANUK   19.04.2009 o 21:38
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

Ideme na nasom /firemnom/ aute, ja som sa vratil zo sluzobnej cesty z krymu v pondelok a bolo to v poho. cesta nema pevne stanoveny program, trasa bude krym, anapa, dolžanka. takze staci zavolat rezervovat miesto a o vsetko ostatne bude postarane co sa tyka poistky staci obycajne poistenie do zahranicia s pripoistenim na sporty, + poistka je aj v cene ubytovania. cena je 365,-eur + 35,- eur viza, v cene nie je zahrnuta strava.


NANUK NANUK   19.04.2009 o 21:11
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

No nechcem to velmi komercne rozpisavat na cudzom webe, ale vsetko je zabezpecene v cene tripu aj viza, okrem stravy. preto som nechal iba kontakty. Je to promo akcia ktoru robime s Windsurfer magazinom. Ziadne samopaly ani alkoholici. Aj ked je pravda ze cesty v ukrajine nie su ziadna slava ale trasa po ktorej pojdeme su viac menej podobne slovensku. Ideme do Dolžanky neďaleko mesta Jejsk. Jazdiť tam chodi cely sovietsky zvaz.


Slavmiro Slavmiro   19.04.2009 o 20:31
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

ak nebude vietor (pozeram na statistiky wg) bude vykon za 10 dni prekonat 2x2500km v aute.


Egos Egos   19.04.2009 o 17:59
 
RE: RUSKO-AZOVSKE MORE

Kua chuapi,veď ak chcete niekoho nalákať na trip, tak to nespravíte dvojriadkovým inzerátom. Trochu to tam popíšte, aj keď niektoré nástrahy si vieme ešte živo vybaviť v pamäti z tejto oblasti. Ja som bol iba v Kyjeve pred 6 rokmi a som sa zaprisahal,že naposledy. Napíšte sem teda,prečo tam idete a čo od toho očakávate, aký level a pod. Treba zistit,na čo platí poistka a či treba mať auto natreté na červeno,čo pijú samopalníci postávajúci pri hlavnej ceste každých 20km a prečo sa odtiaľ ešte nikto živý nevrátil . No a potom už nič nestojí v ceste za dobrodružstvom,dobre  sa pripoistiť a hurá za adrenalínom k našim bratom . No?


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou