PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Vzacne rady

» Návrat na prehľad tém

» Miso\Miky   
Miso\Miky
09.07.2013 13:02:22
Vzacne rady

Este pred tym by som sa chcel opytat ci sa da spravit halsu aj ked este zatial nejazdim v putkach...
Lebo ked uz idem ku brehu a chcem spravit halsu tak zadnu nohu posuniem na stred snazim sa tlacit na plavak zadnou nohou a prednou idem na spicku ale stale skoncim vo vode lebo plachtou neviem presne manipulovat tak ci by ste mi vedeli poradit ako spravne manipulovat s plachtou resp ak by mal niekto zaujem ci by mi vedel poradit cely postup...dakujem pekne


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 11     Stránky: / 2     Výpis:    
mario mario   11.07.2013 o 10:18
 
RE: Vzacne rady

a najdi si niekoho, kto ta nauci zaklady. mas dost moznosti, podla toho odkial si, napr. flikflak, boardacademy.sk, atd


mario mario   11.07.2013 o 10:15
 
RE: Vzacne rady

a este nieco, vsetko treba trenovat na obe strany, t.j. aj pri jazde od brehu aj pri jazde k brehu. rozdiel je dost velky, pojde ti to asi lepsie na jednu stranu :-)


mario mario   11.07.2013 o 10:06
 
RE: Vzacne rady

ja by som povedal, ze skusaj vsetko, ked ta jedno prestane bavit prejdi na ine. zacni jazdou v trapeze, trenuj zahaknutie odhaknutie. popri tom trenuj obratky, nielen halsu ale aj tackovu obratku (youtube). ked ides v trapeze a berie ta to do sklzu, tak skusaj dat postupne nohy do putok, najprv len prednu, potom zadnu. popri tom vsetko sa uc vodny start: najprv po kolena, potom po pas, po ramena a potom z hlbokej vody. vodny start je zaklad aby si mohol jazdit aj ked prifukne a uz niesi schopny tahat plachtu z vody. Ked zacnes jazdit v putkach mozes zacat s trenovanim halsy v sklze. roboty jak na kostole, aj ja s tym teraz zapasim :-D


Miso\Miky Miso\Miky   11.07.2013 o 09:52
 
RE: Vzacne rady

A co je lahsie sa naucit? jazda v trapeze a v putkach a tak prejst na halsu alebo naopak?


Miso\Miky Miso\Miky   11.07.2013 o 09:50
 
RE: Vzacne rady

a co je lahsie sa naucit jazdit v trapeze a v putkach a tak ist na halsu alebo naopak?


Miso\Miky Miso\Miky   10.07.2013 o 18:12
 
RE: Vzacne rady

No hej tiez si myslim ze sa to da....ale co je lahsie naucit sa halsu a tak jazdu v trapeze a v putkach alebo naopak?


mario mario   09.07.2013 o 17:37
 
RE: Vzacne rady

cau. ak myslis nesklzovu halsu (non planing jibe), tak to vyzera nejak takto: http://www.youtube.com/watch?v=r3gT7kT3-e4.


i-Riki i-Riki   09.07.2013 o 16:45
 
RE: Vzacne rady

https://www.youtube.com/watch?v=-k6-pH-Kn4E


bronek bronek   09.07.2013 o 16:09
 
RE: Vzacne rady

PS: ked nejazdis v putkach tak tvoja zadna noha je myslim si viac vpredu ako predna noha toho co jazdi v putkach. prednou idem na spicku znamena co??? pol metra pred stazen alebo kam?


bronek bronek   09.07.2013 o 16:08
 
RE: Vzacne rady

Napriek tomu ze to nikto nespravil som si 100 isty ze sa to da. Otazka je ci ma vyznam zabijat cas ucenim sa halsy ked sa mozem naucit jazdit v putkach v trapeze a v naozajstnom vetre.


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou