PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - vybava zaciatocnika

» Návrat na prehľad tém

» harpuna   
harpuna
05.07.2013 18:57:27
vybava zaciatocnika

no borci mam 120l,plachta je 6m,stazen tiez tak,a mam 95kg ,je to vhodna vybava pre zaciatocnika?ked bol jemny vetrik tak som aj presiel na druhy krat na vode par metrov,ale dnes fukal brutal a ani meter som nedal :-),asi je lepsie ist niekam kde mi niekto poradi ze?alebo je lepsia mensia plachta pre zaciatocnika?


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 38     Stránky: / 4     Výpis:    
harpuna harpuna   13.07.2013 o 13:58
 
RE: vybava zaciatocnika

nie drift ale Rc auta1/10 okruhove,slovensky pohar 2013


Pedro35 Pedro35   11.07.2013 o 18:59
 
RE: vybava zaciatocnika

nebodaj jazdíš rc drift 1/10


harpuna harpuna   09.07.2013 o 14:01
 
RE: vybava zaciatocnika

vecer to pozrem idem teraz trenovat trochu z ineho sudka :-) rc CARS


dodod dodod   09.07.2013 o 13:57
 
RE: vybava zaciatocnika

podla toho co vidim na obrazku to typujem na hodne staru dosku ktora bude mat okolo 140l. 120 litrove dosky so stredovou? asi ne moc.
vediet objem dosky je hodne dost dolezite. teraz to totizto vyzera vsetko inak.
skus zistit aky ma doska objem. alebo ju pomeraj dlzka sirka hrubka. hod sem foto. lebo mozno zistime ze si isiel na nejakej 150tke.
zacinalo to byt totizto hodne neuveritelne co si dokazal za tri dni sam bez instruktaze na 120l. trebalo by to asi opravit


harpuna harpuna   09.07.2013 o 13:48
 
RE: vybava zaciatocnika

no kedze to neviem este tak som odplaval od brehu na to miesto kde som zacinal :-)),a tak bolo pisane na inzerate ked som to kupoval ze ma 120l a je to starsia doska neni to na nej napisane nikde a ma stredovu plutvu


dodod dodod   09.07.2013 o 13:19
 
RE: vybava zaciatocnika

pouzivam vyrazy, ktore sa bezne pouzivaju a ktore budes pocuvat pravidelne ak sa bude hovorit o smere vetra vo vztahu k brehu. onshore znamena, ze vietor fuka priamo na breh na miestekde stojis a chces odstartovat. sideshore znamena ze fuka zo strany a offshore ked fuka z brehu priamo na vodu. http://lenebaxter.com/tag/wind-direction/
podla obrazku a toho co pises nemas ziadny problem nastupavat. aj ked nevieme aky silny vietor bol a ci ta doska je ta ista ako mas na fotke. v podstate by si si mal hned kupit trapez a jazdit celkom slusny vietor.
to miesto na obrazku kde si zacal je zaujimave. vsetci vecsinou zacinaju par metrov ako maju deku.
na to miesto si musel nastupat od prveho momentu ako si sa postavil na dosku.
si si isty ze ta doska ma len 120 litrov a nema stredovu plutvu?


harpuna harpuna   09.07.2013 o 12:55
 
RE: vybava zaciatocnika

a hlavne nerozumiem tym tvojim vyrazom :-)


harpuna harpuna   09.07.2013 o 12:50
 
RE: vybava zaciatocnika

hnede je breh,najskor som isiel s vetrom a potom som tu skusil naspet ako nehovorim ze som isiel ako cisty frajer trapil som sa padal ale podarilo sa

RE: vybava zaciatocnika  


dodod dodod   09.07.2013 o 12:38
 
RE: vybava zaciatocnika

popripade dopln obrazok brehom . lebo ak pises ze ta vietor neodfukol nabreh tak bud bol cisty onshore alebo aspon sideshore. v tom pripade mi tu stale vyskakuje ze si mega talent. dva tri krat na vode a odstartovat na onshore/sideshore. 120l doska. nieco mi tu nesedi


harpuna harpuna   09.07.2013 o 12:33
 
RE: vybava zaciatocnika

ano presne tak :-) nejak sa mi to podarilo a dnes krize a vsetko ze dovi :-)


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou