PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Trapezove uvazky - dlzka

» Návrat na prehľad tém

» t_o_m_o   
t_o_m_o
21.06.2013 10:46:15
Trapezove uvazky - dlzka

Potrebujem poradit, aka je optimalna dlzka trapezovych uvazkov..? Aky je rozdiel kratsie / dlhsie..? Neviem sa rozhodnut, ci kupit presne tu istu dlzku ako povodne.. Dakujem pekne za odpoved..


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 15     Stránky: / 2     Výpis:    
t_o_m_o t_o_m_o   02.07.2013 o 11:54
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

este raz dik za rady..


mafo mafo   29.06.2013 o 08:13
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

Tomo ako pise Riki ides viac nad vodu/dalej od plachty vecie vyuzitie tahu plachty hlavne slabe vetry.Mato Pach nam to raz pekne vysvetlil.Dlhsi cas v trapeze aj pri vypadkoch menej katapultov rychlejsie odhaknutie vysie rahno atd


Mikhal Mikhal   28.06.2013 o 22:27
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

Mirko, nerád ťa opravujem, ale tie výroky, ktoré chcel zapisovať , nebol Fony, ale Dani - flik flak ...


i-Riki i-Riki   27.06.2013 o 08:02
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

vsak Pedro 35 sem hodil video, som si myslel ze je to jasne :), dlzka uvazkov ma byt dlha, ked das laket do uvazku, pastou sa dotykas rahna. Teoria: si dalej od dosky, tazisko je von netlacis na dosku z hora a viac je odlahcena, skorsi sklz.


Pedro35 Pedro35   26.06.2013 o 12:11
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

možno závisí aj od trapézu - sedací/ bedrový, osobne si dĺžku nastavujem podľa veterných podmienok a pocitu z jazdenia


t_o_m_o t_o_m_o   26.06.2013 o 09:04
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

Ak smiem este k veci .. Priznam sa, uz som kupil davnejsie uvazky, bez toho, zeby som riesil aka je dlzka, no a oni boli 30'' nakoniec.. Zo srandy som ich ale nahodil cez vikend a musim suhlasit, ze pre zaciatocnika su dlhsie lepsie.. Akurat, ze tieto su az moc dlhe, a kedze vietor nebol idealny, tak som vysel dost na rukach.. Uz som objednal 26'' a tie budu dufam, tak akurat..


Lego Lego   26.06.2013 o 08:44
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

ked si mi kupoval uvazky v usd, som sa ta pytal ake si mam kupit tak vtedy si to povedal. alebo to popieras :) ak som to zle pochopil tak daj rozuzlenie..


Lego Lego   26.06.2013 o 08:10
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

no, tak teraz si to prepiskol, lebo to ze cim lepsi jazdec tym kratsie uvazky mam od Teba ;) takze mohol by si si svoje mudrosti co rozdavas navokol aspon zapisovat, aby si sa potom nestrapnoval...


Slavmiro Slavmiro   25.06.2013 o 22:18
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

Lego, ty mas skusenosti na rozdavanie, ze? Lebo co vyrok, to perla, raz to dufam prepise Fony to slubovaneho ws almanachu. Jojo, PWA jadzci sa hookuju priamo trapezom o rahno, naco sa zdrzovat nejakym blbym lankom.


Lego Lego   25.06.2013 o 07:46
 
RE: Trapezove uvazky - dlzka

rozdiel je v tom ze cim skusenejsi jazdec tym kratsie uvazky.


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou