PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Windsurfingové prebytky

» Návrat na prehľad tém

» Marian   
Marian
18.12.2012 18:46:42
Windsurfingové prebytky

Vzhľadom nato, že WS je šport vo vývoji a aj každý surfer, navrhujem tému čo s prebytkami, ktoré každý má v svojom sklade. Bazár je dobrá vec, ale aj tak každý má doma kopec vecí od plachiet,dosiek,stožiarov,neoprenov...,ktoré mu zavadzajú a má k nim úctu, aby ich nehodil do koša. Je veľa začínajúcich, ktorí kupujú aj nové,drahé veci a po sezone zistia, že z toho vyrástli. Moja predstava je trochu idealistická: predsezonne bazarové stretnutie, ale kde a kedy, aby sa tam zišlo čo najviac ľudí? Predávajúcim by sa zaplatili náklady a kupujúci by sa za lacný peniaz prichystali na sezonu a zároveň by sme sa spoznali a vymenili skúsenosti.


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 5         Výpis:    
Marian Marian   27.12.2012 o 09:30
 
RE: Windsurfingové prebytky

tiež sa priklanam ku Corner akcii, S.K. dobrý postreh,nieje dobré z toho urobiť old bazar, myslel som: vlnový jazdci prechádzajú na viac finy, mám 2 freevawe, na RDM, nové plachty,pohodlnejšie,teplejšie neopreny


S.K. S.K.   23.12.2012 o 21:23
 
RE: Windsurfingové prebytky

Ja si dovolujem vyzvat vsetkych, co maju stare uzke dosky, tazke stare stazne a pod., aby to nepredavali zaciatocnikom pod heslom ''vhodne na ucenie'' a pod..
Vela surfistov takto na nevhodnej vybave skonci skor nez vlastne skutocne zacne.
Chapem, ze je prima dostat par peniazov za stare veci, ale naozaj to nepatri do ruk zaciatocnikom, je to podvod im to tvrdit.


sade sade   23.12.2012 o 00:25
 
RE: Windsurfingové prebytky

co tak spojit burzu s jarnou akciou vindy corner


Marian Marian   21.12.2012 o 14:54
 
RE: Windsurfingové prebytky

Viktor pekne hovoriš až mi je to divnô


mario mario   21.12.2012 o 11:24
 
RE: Windsurfingové prebytky

lepsie je skamaratit sa a spolu rozmrdat veci :-D


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou