PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - carbonove rahno

» Návrat na prehľad tém

» robiak   
robiak
21.11.2012 17:40:12
carbonove rahno

po styroch zlomenych hlinikovych rahnach ma napadlo ze si vyrobim carbonove,vedeli by ste mi dat tipy na zaobstaranie hlavy na monogue typ,zadny zasek a dvojpin a grip,dik.rad prijmem kazdu radu aj ked mam bohate skusenosti s laminovanim.


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 12     Stránky: / 2     Výpis:    
robiak robiak   07.08.2013 o 19:07
 
RE: carbonove rahno

v sobotu generalka rahna uz aj s gripom,zatial s AL koncovkou,dlzka cca 150-200,hmotnost 2300g.


Zajo Zajo   03.01.2013 o 21:45
 
RE: carbonove rahno

Ked budes mat nieco hotove, pripadne by si sem mohol hodit zopar fotiek - taku chutovku


robiak robiak   03.01.2013 o 20:02
 
RE: carbonove rahno

Viktor,ty mas ale odvahu,dakujem za prejavenu doveru ktoru vo mna vkladas a zverujes svoj zivot do mojich ruk,vynasnazim sa to spravit co najlepsie.odhadujem ze chces rozmer 140-190 a priemer rury 28.


robiak robiak   02.01.2013 o 12:52
 
RE: carbonove rahno

ked sa ma leto opyta ,ze co som robil v zime ,tak ze rahno osadene hlavou s rdm adapterom,rahno sa moze popysit unikatnym kevlarovym zachrannym implantatom-odborne SARB,mohlo mat uz obleceny aj tenucky 1mmhruby grip,ale nefunguju este plotre na pismena a cisla,tak si musi pockat,


S.K. S.K.   21.12.2012 o 21:27
 
RE: carbonove rahno

Vyrobit aspon priemerne carbonove rahno, primeranej tvrdosti, hmotnosti a zivotnosti je tazky oriesok. Ak mas znalosti a zrucnosti sa tomu realne aspon priblizit, moc rad by som Ta spoznal osobne.


Zajo Zajo   25.11.2012 o 14:59
 
RE: carbonove rahno

Ked bude k svetu vyzerat, hlasim sa k odberatelom. Koncovku pripadne skus u Libora Sebestu. Minule mi tiez nukal Karbon, tiez ho vyraba v Cechach jeden jeho kamarat. Ale ten ma na to pletaci stroj (podobny ako na stazne). Vypletie rovnu tyc, zalaminuje a este pred stvrdnutim ohne.


Marian Marian   25.11.2012 o 08:50
 
RE: carbonove rahno

Pripájam sa k Viktorovi, ked to zvládneš a budú top tak máš odberatelov, teraz al je od 120-150,- E , viac ma nezaujíma, pekne to vyzerá ale prešiel som tento rok,ked mi ostal len jeden karbon, a už som ho ohol


Rudla Rudla   22.11.2012 o 22:07
 
RE: carbonove rahno

záseky a kladky v jachtárskych obchodoch napr. www.yachter.sk ; v Poľsku určite lacnejšie


robiak robiak   22.11.2012 o 11:58
 
RE: carbonove rahno

oukey,v tom pripade tam budes mat aj vygravirovane meno v cene


robiak robiak   22.11.2012 o 08:56
 
RE: carbonove rahno

nekupim si hotove ,lebo su to seriove vyrobky,vyrabane z dorazom na rychlost zhotovenia na ukor vyssej kvality,ten chlapik je celkom sikovny,ale zopar chybiciek som mu tam nasiel.


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou