PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Ake putka (skusenosti, rady ku kupe)

» Návrat na prehľad tém

» jaskop   
jaskop
24.10.2012 12:01:24
Ake putka (skusenosti, rady ku kupe)

Ola, prisiel cas na kupu novych putok, tak reku spravim prieskum kto ma ake skusenosti a odporucania..
Osobne som sklamany z putok Starboard (origo ku doske), sklamali pouzite materialy - trhaju sa popri svoch a rychlo sa deru stycne plochy, co aj sposobilo ze mi postupne v priebehu 2 sezon odisli 3 putka -povrchovy textil(v miestach kontaktu s chodilom) sa potrhal, pod nim je penovita guma tak surova ze az nie je mozne pohodlne vsunut nohu do putka.
Mam aj stare Dakine, vyzeraju ze vydrzia vecnost, ale nastavovanie je trochu nekomfortne -milion vrstiev sucheho zipsu. Inak spokojnost, len myslim ze uz sa ani nepredavaju..

Takze, parametre prieskumu: 1)kvalita vyhotovenia/pouzite materialy 2)komfort uzivania 3) vydrz/viditelne opotrebenia


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 1         Výpis:    
Maky Maky   27.10.2012 o 12:53
 
RE: Ake putka (skusenosti, rady ku kupe)

Mne sa zodrali na fanaticu, tak som kupil pred dvoma rokmi RRD v corner shope. Vyraba ich Dakine. A su v pohode. Oproti originalnym fanatic putkam tvanlivejsie. Dobre drzia tvar a po dvoch rokoch stale ako nove. Prestavovanie je komplikovane ako pises. Ak ale nemenis dosku s nikim pocas dna, tak to je nepodstatna vec.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou