PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Zhanam obal na plachtu

» Návrat na prehľad tém

» Tomash   
Tomash
27.08.2012 17:51:58
Zhanam obal na plachtu

Caute, kedze vidim, ze je tu taka priatelska atmosfera, tak by som sa chcel spytat, ci nemate niekto nepotrebny obal na plachtu najlepsie velkost 6,8m2 (zrolovana plachta ma dlzku 2,1m, takze taka 2,2 alebo 2,3 by bola najlespia), ale vdacny budem za akukolvek, pretoze dnes mi ju nejaky zberatel obalov cmajzol.


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 4         Výpis:    
bubo bubo   31.08.2012 o 17:58
 
RE: Zhanam obal na plachtu

ak chces este ten obal mam take nieco doma v spajze spolu aj s plachtou :) tusim GUNSAILS...dam ti to cele. Pis na jakub.smoliga@sportmedia.sk


Tomash Tomash   30.08.2012 o 16:42
 
RE: Zhanam obal na plachtu

Zabudas na to Robo, ze dnes v tomto uzasnom kapitalizme nikto nema cas na Windsurfing, dovolenka je len 20dni, zatial co v niektorych statoch je az 40 a potom ti co maju cas, zasa nemaju na to peniaze, pretoze vsetko co ludia zarobia minu na byvanie, mobily, internet a televizor a tak my, co by sme si radi zarabali zivnostnicenim, jednoducho uz nemame moznost ziskat zakaznikov, ktorych nam kradnu velke telekomunikacne giganty... (ale aj tak skor sa mi zda, ze je velky dopyt po lacnych doskach nad 150l so stredovou plutvou a aj bez, keby sa ti chcelo pustit do tohto Robo, tak mi daj vediet a mozme zacat vyrabat spolu.)


robiak robiak   30.08.2012 o 15:21
 
RE: Zhanam obal na plachtu

Tomash,teraz uz neprestavaj v polovici ,skus usit aj plachtu,a mozes predavat.


Tomash Tomash   29.08.2012 o 08:47
 
RE: Zhanam obal na plachtu

Tak uz nepotrebujem obal na plachtu, ale keby niekto surne zhanal, tak mu ho mozem vyrobit.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou