PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Rada - kúpa surfu

» Návrat na prehľad tém

» Vietor   
Vietor
16.06.2012 12:17:30
Rada - kúpa surfu

Leto sa blíži a ja začínam mať obavy, že ostanem postávať na brehu a ľútostivo sa dívať na ostatných.
Zháňam surf pre začiatočníka. Surfovanie som si skúsil a som ním očarený. Na novú výbavu si netrúfam, zháňam niečo z druhej ruky. Na SVK je však problém nájsť niečo použiteľné. Najradšej by som bol, ak by to bola kompletná zostava.
Poradíte, kde by mi mohli pomôcť (ideálne na východe). Bazár, človek, ktorý to prinesie zo zahraničia, prípadne niekto, kto končí...
Každá rada pomôže. Snáď na Šírave toto leto bude aj moja plachta!


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 21     Stránky: / 3     Výpis:    
mario mario   26.09.2012 o 16:32
 
RE: Rada - kúpa surfu

vietor, ako to dopadlo? nebol ti 125l trochu maly? tipoval by som, ze jo. sam zacinam, tak som zvedavy.


Vietor Vietor   27.06.2012 o 19:56
 
RE: Rada - kúpa surfu

Riešenie je teda kúpiť hocakú dosku a potom prispôsobiť vlastnú váhu, pouvažujem.
Inak surf je už kúpený. Plavák je F2 s výtlakom 125 a vrch je komplet severne, plachta je 6 m2 a keď sa rozjazdím tak plánujem prikúpiť aj niečo ďalšie. V sobotu ma čaká skúška na vode a som zvedavý, ako to dopadne.


Wsurfer Wsurfer   27.06.2012 o 19:06
 
RE: Rada - kúpa surfu

nemusi priberat na vahe, bude mat dosku do slabeho vetra a vybavene.


bronek bronek   26.06.2012 o 11:19
 
RE: Rada - kúpa surfu

Ak si aj kúpiš väčšiu dosku tak sa to dá vyriešiť úpravou stravy a následným pribratím na váhe


igji igji   23.06.2012 o 22:20
 
RE: Rada - kúpa surfu

...vidíš, ja som si vždy kúpil trochu menšu dosku ako som bol schopný ujazdiť, a ako mi je teraz dobre...


Wsurfer Wsurfer   20.06.2012 o 12:47
 
RE: Rada - kúpa surfu

z toho si nic nerob, to asi vacsina z nas. Anglicania maju na to dobry termin - ''weekend warrior''


Vietor Vietor   20.06.2012 o 12:42
 
RE: Rada - kúpa surfu

Ja budem pracovne priamo pri vode, takže to až taká prekážka nebude :) V tom problém nie je, len budem silne obmedzený na jednu vodu - Šíravu. A mám aj kopec iných športov, ktorým sa venujem, v lete však windsurfing bude mať prednosť pred všetkými. Hranicu ani rekreačnosti asi neprekročím, s čím som zmierený :)


Lego Lego   20.06.2012 o 09:08
 
RE: Rada - kúpa surfu

Miro nebud zly.. (zasa)


Slavmiro Slavmiro   20.06.2012 o 00:21
 
RE: Rada - kúpa surfu

ked mas zajebabrane vikendy, ako si na tom v pracovnych dnoch, kde bude fukat? Lebo to co prezentujes je dost na prekazku inemu ako silne rekreacnemu surfingu. Zvolil by som iny sport, (mini)golf, tenis, squash co si mozes planovat na lubovone dni volna...


mafo mafo   19.06.2012 o 17:13
 
RE: Rada - kúpa surfu

Wsurfer to pekne napisal.Vietor pokial sa budes specializovat na slnavu ako spot.Treba najlepsie co tam jazdia surferi miestny lokaly co to dobre poznaju aj podmienky.Poradit aj s nimy co tam jazdia jake ws veci.Nakolko kazdy spot ma svoje podmienky voda a vietor.Pokial mas 80kg tak tych 130L musi stacit hlavne na terajsych freeridovych sirokych,kratsich plavakoch.


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou