PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Velka plachta ''opacha'' ano ci nie

» Návrat na prehľad tém

» i-Riki   
i-Riki
12.04.2012 18:40:05
Velka plachta ''opacha'' ano ci nie

tak a je to tu, kontraverzna tema ako svina. Jazdit ci nejazdit velke plachty, ked ano preco, ked nie preco? Kde je hranica ked plachtu nazyvame plachtu ''opachou '' ?

Velka plachta ''opacha'' ano ci nie   Velka plachta ''opacha'' ano ci nie  


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 16     Stránky: / 2     Výpis:    
windo2 windo2   18.05.2012 o 22:16
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

...tak aj mna rajcuje dobry sklz :-) ...a co sa tyka windsurfingu , ak si chces zajazdit celoplosne okolo vsetkych ostrovov ked slabsie fuka napr. na Premanture potrebujes velku plachtu v pohode aj 9- nu( mam 92 kg) ,taky trip to je parada ,ale musi to byt v sklze vsak Roman ,sme si to neraz dali .


mafo mafo   18.05.2012 o 19:29
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

Mna prave irituju stare casi co som vydel stare vydea co jazdili muzi;zeny velice davno na mory.Takmer bez nicoho velky plavak,plachta este bez trapezu vo vlnach.A dokazaly neriesili material ako dnes 5 plachiet ;niekolko plavakov plne auta.Obdivujem ludy co dokazu s jednym materialom priklad.Matias s dunaja zajazdyt vsetko aj nemozne.


Shark Shark   18.05.2012 o 16:10
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

lego sak ani neprirovnavam,jasne ze to je dasto ine.ale ani tak otazka nebola plozena od i-Riki.mafo ako hovoris je dobre mat aj take a aj take.tu na ost to plati tota lked ces jazdit vela-cim viac


mafo mafo   18.05.2012 o 15:40
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

Idealne je mat asi aj to aj to.Male aj velke pre vyuzitie kto chce jazdyt male aj velke pri roznych veternych podmienkach.Aj ked vecina ma asi len male veci mozno viac pohodlia a ako spo.Lego napetie-adrenalin na vlnach.Ja osobne preferujem velke plachty pre vsestranejsi windsurfing pocas celeho roka hlavne pri slabsom vetre.


Lego Lego   18.05.2012 o 13:09
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

Velku plachtu ocenis, ked fuka 6m/sec a ty sklzujes! ale na 2 strane neporovnavaj to s jazdou vo vlnach, ked fuka tak jak cera/predcerom, potom ide o to ze cim mensiu dosku mas a plachtu (kt ta utiahne) tym vacsi adrenalin, tym vacsie skoky, tym kreativnejsie to cele je. ked si pritom spomenies ako si sa tesil ze klzes, s velkou plachtou tak ti to pride smiesne:)


Shark Shark   18.05.2012 o 09:51
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

.noo jáko sa to vezme chces jazdit alebo nje?to je ta otazka.preco nejazdit velke plachty?nooo ked duje fajne tak ani netreba,ne ne srandujem ked ta bavi speed a chces dat dobry cas mal by si mat prikurenu plachtu myslim...zalezi na pomienkach hlavne a na tom co mas rad.opachou by som nenazval asi ziadnu plachtu:-)hlavne nech klzem..,klzes,klzeme,klzu.


Shark Shark   18.05.2012 o 09:30
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

...otazka sily vetra myslim.ked chces jazdit cim viac a mas homespot kde bars neduje musis daco robit:-)v mojom pripade kupa formuly atd.90 sezony jazdim 11,0m.asi uz opacha co?


Zajo Zajo   04.05.2012 o 09:06
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

Dunkerbeck to nedavno povedal. Plachty pod 8m dnes jazdia iba deti a zeny. Neviete ako to myslel ?


Mikhal Mikhal   19.04.2012 o 20:46
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

Robiak- a preto máš 6,9nu?


robiak robiak   19.04.2012 o 15:23
 
RE: Velka plachta ''''opacha'''' ano ci nie

zivot je taky krasny,planeta zem je ako raj,len ty obyvatelia stale vymyslaju jadrove zbrane,nicia prirodu,siria choroby a kupuju si velke plachty.


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou