PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Jazdenie v chladnom počasí

» Návrat na prehľad tém

» Pedro35   
Pedro35
05.10.2011 18:45:26
Jazdenie v chladnom počasí

borci, znalci, vždy dobre poradíte, skúste nám začiatočníkom dať nejaké dobré rady na chladné mesiace ako vydržať čo najdlhšie vo vode.
vopred dík


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 18     Stránky: / 2     Výpis:    
Zajo Zajo   07.01.2012 o 15:54
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

... a uplne najlepsie je v zime ist jazdit do tepla ;-)


jurajs jurajs   04.01.2012 o 21:44
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

Urcite neoprenovou vestu, kuklu, termosku, baterku ja mam tuhle http://www.manutan.sk/akumulatorove-svietidlo_MOD826032.html
rukavice.


Pablo Pablo   17.10.2011 o 11:00
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

A Rikiho zlepsovak - gumene upratovackovske rukavice - este nikto nespomenul? Pri teplotach okolo 10 stupnov, podla mna, lepsie ako ws neoprenove rukavice. Proti windchillu ochrania spolahlivo, navyse mas velmi dobry cit v rukach (lepsi jak v neoprenovych), stoja pat korun a k dostaniu vo viacerych farebach, takze si ich mozes zladit s neoprenom alebo s plachtou :)).
Inak, co sa tyka neoprenu, ak chces jazdit vo velkej kose (pod 10C) asi by som volil suchac. Ale osobnu skusenost s tym nemam - som zastancom toho, ze v zime sa ma skor lyzovat, prip. pri velkom abstaku si kupit letenku niekam do tepla.


Pedro35 Pedro35   13.10.2011 o 13:51
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

to mi doma nedovolia, v zime na plaváku vydržím aj celý deň, len by som zavadzal v obývačke,


RAMy RAMy   13.10.2011 o 13:37
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

..hmm...ja sa v chladných mesiacoch snažím vydržať čo najdlhšie na plaváku a nie vo vode..


N. Ivo N. Ivo   12.10.2011 o 11:36
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

A nebo si koupit suchy oblek. Ja svuj prvni koupil cca pred 14 dnama a tento vikend jsem ho vyzkousel na Novych Mlynech - voda 15 stupnu, vzduch 9 stupnu. Musim rict ze jsem s nim spokojeny, je v tom teplo a voda do nej prakticky netece. Po dvou hodinach jezdeni jsem mel jen trochu vlhke moirove trika. Da se v nem postavat na brehou a pokecat s kamosema a popijet u toho treba rum :) V nejhorsim pripade jen prehodis propocene vrstvy za suche a muzes jit zase jezdit. Cena neni tak hroziva, stoji sice okolo 10 tisic kc, ale polosuche neopreny 5/4 stoji kolem 8000 tis. a porad ti do nich tece voda.


Slavmiro Slavmiro   11.10.2011 o 11:42
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

uz nam dosla invencia, nahod nejaku amp;lt;-amp;gt; temu


mafo mafo   10.10.2011 o 16:35
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

Slavo vs Jakub pridajte,dajte aj na hlavnu stranku prispevky nech to ma grady tu.Ja som vycerpal repertual nemam inspiraciu. pridat


Slavmiro Slavmiro   09.10.2011 o 23:31
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

Mily Jakupko, kces, aj tebe poradim? Nosit sive mencestraky je znacne out medzi ws komunitou, kazil si mi foto ked som Ta mal v puskohlade, vid gallery. Kce to nieco viacej cool, volnejsie, aby sme aj trocha zakryli aj to vyssie BMI, hm?


jurov jurov   09.10.2011 o 19:38
 
RE: Jazdenie v chladnom počasí

Na takéto počasie a vodu treba asi aj odolnú dosku

RE: Jazdenie v chladnom počasí   RE: Jazdenie v chladnom počasí   RE: Jazdenie v chladnom počasí  


Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou