PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

» Návrat na prehľad tém

» kveto   
kveto
18.07.2011 10:59:55
Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

Kupil som si plavak BIC CORE. Povrch je drsny a posobi ako brusny papier (90). Je neprijemny a mozno aj nebezpecny na dotyk s telom. Tiez moze dojst k poskodeniu plachty. Mohol by mi niekto poradit, ako by sa dal tento povrch jednoducho upravit? Samozrejme, okrem vybrusenia brusnym papierom.


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 9         Výpis:    
LOKAL LOKAL   15.08.2011 o 15:56
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

To su starosti.??? Treba len jazdit a povrch bude za chvilu hladky. Čo sa týka zdrsnenia doporučujem od GANU M2 vyda v pohode na jeden celý plavak, treba dodržat postup pri nanašani.
S VETROM V SRDCI SLAVO SVK 136


Tino Tino   15.08.2011 o 11:27
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

igji a je v tom veľký rozdiel či sviečka alebo originál vosk na surfy???


igji igji   12.08.2011 o 15:44
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

...ale ak veľmi chceš, kúp si vosk na surf...


Tino Tino   10.08.2011 o 11:19
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

kveto, pripájam sa k ostatným a ticho závidím, že máš drsný plavák. no a na opačnú tému sa chcem opýtať na zdrsnenie plaváku. brhliť plavák sviečkou ma, aj napriek tomu že to je účinné, už prestáva baviť. nevyzerá to dobre, keď sa to zašpiní. chcem sa opýtať ako to priatelia riešite. na nete som našiel prípravok ''m2''. máte s tým niekto skúsenosť??? aká je výdatnosť jednej plechovky v metroch štvorcových? link na prípravok: http://www.gunsails.cz/doplnkyrepair.htm


i-Riki i-Riki   21.07.2011 o 18:53
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

na opalovanie skus pouzit nafukovacku namiesto surfa


kveto kveto   21.07.2011 o 11:46
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

Mas pravdu, lebo problem je hlavne pri tej opalovacke. Vies si predstavit vyliezanie a zliezanie z takehoto plavaka, ked na to pozabudnes?


Duha Duha   20.07.2011 o 17:37
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

Kveto, zadrz! dodnes lutujem, ze som sa s nikym neporadil a bez rozmyslu som hned po kupe ''zjemnil'' moj prilis drsny Hifly...dnes mam z toho klzisko a bez topanok je takmer nepouzitelny...radim nechat to tak. Ma to este jednu vyhodu. ked nefuka , pozicias ho tej tvojej na opalovacku a usetrite za drahe peelingove kremiky...


Jakup Jakup   18.07.2011 o 19:57
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

Kveto neoprenove botky to pekne zbrusia ;) a nic len jazdit, jazdit a jazdit...a ako pise Luker, este na to budes v dobrom spominat, ked ti to bude pod nohami klzat ako vacsine z nas :P...


luker luker   18.07.2011 o 13:15
 
RE: Ako upravit povrch plavaka BIC CORE ?

co by niektori dali za to mat takyto problem, vacsina riesi presny opak. jazdenim to zbrusis. skus si zajazdit na nejakom 10rocnom uz takmer hladkom plavaku a budes rad ze ten tvoj je taky drsny a nohy ti drzia tam kde ich polozis. ale ak na tom trvas tak mozno nejaky velmi jemny prestrek lakom by pomohol. len aby si potom neplakal ked sa ti jedna noha sklzne pred stazen a druha za.


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou