PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - nefunkcny merac vetra

» Návrat na prehľad tém

» matjus   
matjus
31.03.2011 20:00:47
nefunkcny merac vetra

Nazdar, mame problem s meracom vetra a uz si stym neviem poradit tak vas chcem poprosit o pomoc. Na Geci aj na Domasi mame merace vetra, o ktore sa doteraz staral jeden tipek, ktory tie merace spravil a nam nasledne predal. Problem je v tom, ze uz sa o nich nemoze starat, co by nebol az taky problem ako to, ze nam uz ani neposkytne ziadne info ohladom tychto meracov. Jedine co viem je, ze to bude vediet poriesit iba niekto kto ma skusenosti s AVR, TCP/IP cez GPRS a spatnym inzinierstvom, takze ak ma niekto skusenosti s touto problematikou alebo ak niekto vie spravit nejaky plosak so vsetkym co ktomu patri hoci aj na inej baze tak nech ma prosim kontaktuje. Dalo by sa to poriesit aj inym procesorom inym programovacim jazykom stym, ze by sme vyuzili aspon vrtulu, ktora meria vietor, akumulator a solarny panel, ktory to dobija. Ak vie niekto pomoct prosim pomozte. Merac predsa sluzi vsetkym vetrom posadnutym fanatikom. Dakujem za rady.


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 1         Výpis:    
bronek bronek   02.04.2011 o 07:43
 
RE: nefunkcny merac vetra

Spatne inzinierstvo nedokazes zaplatit a radsej si kup nieco komercne. Doma na balkone mam anemometer pripojeny cez AVR k beznemu wifi vysielacu co ma seriovy port a cez nejake linuxove skripty to robilo grafy na webe. Nieco nove dokaze spravit ten kto ma cas, vedomosti A HLAVNE CHUT za jeden den, ale hrabat sa v nejakom cudzom produkte je na podstatne dlhsie. Teda ak vam nedal aspon zdrojove kody


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou