PRIHLÁSENIE NOVINKY E-SHOP

Diskusia - WINDSURF - Vašnivá rýchlost

» Návrat na prehľad tém

» LOKAL   
LOKAL
03.01.2011 14:18:15
Vašnivá rýchlost

Zaujímalo by ma či aj na Slovensku je zo pár maníkov ktorý vyhladávajú čo najvetšiu rýchlost na doske, ak ano navrhoval by som si spravit sútaž o čo najvetšiu rýchlost dosiahnutú na našich Slovenských vodách. Pre inšpiraciu ako to funguje u našich susedov Čechov -http://www.jibe.cz/87-gps-speed/
S vetrom v srdci Slavo SVK 136


» Pridaj príspevok k téme

Príspevky: 10         Výpis:    
dudy dudy   15.01.2011 o 23:15
 
RE: Vašnivá rýchlost

do tejto ''rubriky'' sa samozrejme s radostou pridam aj ja, ba co viac ju podporim ako to len pojde. na zaciatok nic lepsie ako cesi asi nevymyslime, fotka s rychlostou a opis okolnosti za akych sa dosiahla(miesto, material, vietor...). je to jednoduche a neskutocne flexibilne. vytaz sa moze urcovat za sezonu/rok. Samozrejme, veskera spravodlivost sa vytraca ak udaje na GPS niesu dosiahnute na ws.ale nepredpokladam ze je medzi nami taketo chamtive hovado.
aj ked odfotit sa na brehu s plachtou a na GPS 250km/h by mohol byt styl!
duro


Branco Branco   13.01.2011 o 21:31
 
RE: Vašnivá rýchlost

Cafte. U mna je slalom a race dominantny, prave zamyslam doplnit material o nieco taketo,
http://www.windsurfingkarlin.cz/windsurfing/eshop/1-1-plovaky-RRD-2010/16-2-X-Fire-Ltd-V2-slalom/5/1174-35-sleva-RRD-X-Fire-Ltd-V2-102-mod-2010
Tak som potom zvedavy, co to da.


Lekvarnadoske Lekvarnadoske   11.01.2011 o 22:42
 
RE: Vašnivá rýchlost

http://boards.mpora.com/videos/patrik-pollk-beauty-speed.html


Lekvarnadoske Lekvarnadoske   11.01.2011 o 22:39
 
RE: Vašnivá rýchlost

slusne video k téme ... http://boards.mpora.com/videos/patrik-pollk-beauty-speed.html


Shark Shark   08.01.2011 o 15:38
 
RE: Vašnivá rýchlost

..no vidis LOKAL,tak uz sme dvaja


Shark Shark   05.01.2011 o 19:20
 
RE: Vašnivá rýchlost

nazdarek,nepokladam sa za nejakeho extra speed manika ale odkedy som zakotvil na sk tak jazdim len freeride a slalom(minuly rok pribudla formula kvoli neustalemu cakaniu na vietor) ,samozrejme ak nepocitam zopar super dovoleniek stravenych s wave..;
takze ja by som bol za takyto celorocny event kde by sa jednotlivy surferi mohli porovnavat-posielat svoje gps vysledky trebars tu na tuto stranku(samozrejme za suhlasu majitela a pripadneho zaujmu),sam som sa zucastnil niecoho podobneho minuly rok a bola to ozaj zabava,posuvalo to pred tym len take moje vozenie sa trosku dalej..,este viac ma to tahalo na vodu...mozno by bolo zaujimave nehodnotit len maximalnu dosiahnutu rychlost ale aj ine parametre..napr v DE je prvy hodnoteny parameter priemer z 5 10najlepsich sekundovych usekov ako napr u GPS-SPEEDSURFING ,potom maximalka ,maximalka na 500m,@500 a nakoniec nauticka mila...ale to by potom vyzadovalo trosku viac ako len poslat foto s gps a tvarou surfera ako na jibe .czved uvidime keby sa nas zislo viac mozme to tvarovat na nase podmienky..
s pozdravom ondrej


Slavmiro Slavmiro   04.01.2011 o 18:38
 
RE: Vašnivá rýchlost

no mozno z Corner akcie bude tradicia. Pripadne keby sa ta spojila s organizaciou 100km maratonu, bolo by to celkom ok. Sme mini region, bolo by to efektivne keby sa sily spojily na jedno podujatie. Aspon na maratone, aby som sa nemusel pretekat s 2mi formulami a s jednym slalom dragsterom..
Alebo si myslel speed SUP?


LOKAL LOKAL   04.01.2011 o 13:31
 
RE: Vašnivá rýchlost

Slavmiro- asi si nepochopil můj prispevok do diskusie, mne sa nejedná o jednorazovú akciu ale dlhodobejšiu '' Osamelý rýchlik''pre nazornost je tam adresa na . Jibe.cz


igji igji   04.01.2011 o 11:23
 
RE: Vašnivá rýchlost

jáj Slavo, keď sme povrážali svoje na daniach ťažko ušetrené é-čka do vlnových plavákov, a tam je najväčšia rýchlosť, keď letíš na hubu po pretočenom jump-e


Slavmiro Slavmiro   04.01.2011 o 11:07
 
RE: Vašnivá rýchlost

Nejaka speed academy bola na Pletive-Kralova pocas promo Corner shopu. Ci nee?


 
 

Pridaj diskusný príspevok k téme


Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.




» Pridaj diskusný príspevok k téme s prílohou